Mam problem z logowaniem…

Czy posiadasz już swoje konto?
Konta dostępowe do platformy edukacyjnej przyznawane są wszystkim uczestnikom kursu jednocześnie. Informacja o dostępie jak i wskazówki logowania przesyłane są na Państwa skrzynki e-mail w postaci wiadomości powitalnej. Ważne jest zatem aby nasz Ośrodek posiadał prawidłowy i aktualny adres Państwa skrzynki elektronicznej.
Informacji o terminie udostępnienia platformy można zasięgnąć u kierownika kursu, bądź administratora systemu.


Czy wpisywane są prawidłowe dane logowania?
Proszę dokładnie sprawdzić, czy wpisywany login i hasło jest zgodny ze wskazówkami widniejącymi w wiadomości powitalnej. Proszę upewnić się, że nie jest wciśnięty klawisz „CAPS LOCK”, gdyż system rozróżnia duże i małe litery. Proszę przypomnieć sobie czy hasło nie zostało zmienione.


Samodzielne uzyskania danych logowania
Jeżeli powyższe wskazówki nie rozwiązały Państwa problemu to istnieje możliwość automatycznego uzyskania loginu i hasła. Do przeprowadzenia procedury odzysku potrzebny będzie Państwa login lub adres e-mail (podany naszemu Ośrodkowi). Proces składa się z kilku prostych kroków opisanych wskazówkami. Użytkownik w wyniku prawidłowego przejścia procedury otrzymuje na swoją skrzynkę e-mail login i nowe hasło (które można będzie zmienić).

Jeśli w dalszym ciągu podczas logowana pojawia się komunikat: „Niewłaściwa nazwa użytkownika lub hasło, spróbuj ponownie” lub nie udało się uzyskać danych w procesie automatycznym to prosimy o bezpośredni kontakt z administratorem platformy.


Administrator: Bartosz Majek
e-mail: bartek@ddkm.pl
telefon: 71 783 32 85 lub 699 954 925

Możliwość komentowania jest wyłączona.