O nas


Witamy na stronie G.B. Management
Dział Doskonalenia Kadr Medycznych

Pragniemy, aby wizyta na naszej stronie była początkiem wielkich zmian dla Ciebie oraz Twojej placówki medycznej. Z naszą pomocą Twój zakład pracy może zacząć wspaniale się rozwijać, czego wymiernym wynikiem będzie lepsza jakość oferowanych usług pielęgnacyjno-leczniczych. Jesteśmy przekonani, że kondycja placówek medycznych w znacznej mierze zależy od pracy zatrudnionych w niej pielęgniarek i położnych. Dlatego z myślą o nich organizujemy szkolenia, które rozwijają ich potencjał.

Nasze szkolenia to najlepsza inwestycja w kadrę pielęgniarek i położnych, która podnosi potencjał rozwojowy szpitala oraz jego możliwość skutecznego konkurowania na rynku medycznym.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w realizacji szkoleń, co w połączeniu z fachową i praktyczną wiedzą wykładowców oraz opiekunów stażowych gwarantuje sukces Państwa działalności. Oferujemy Państwu możliwość zdobycia i poszerzenia wiedzy poprzez uczestnictwo w kursach dokształcających, specjalistycznych, kwalifikacyjnych oraz specjalizacyjnych. Uczestniczymy w realizacji specjalizacji dofinansowanych przez Ministerstwo Zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z ramowymi programami szkoleń skierowanych do pielęgniarek i położnych. Podczas przeglądania treści kształcenia w poszczególnych szkoleniach można zastanowić się, jak najbardziej efektywnie wykorzystać zawartą w nich wiedzę w praktyce zawodowej pielęgniarki i położnej.

Inwestując w siebie i swoich pracowników dokonujesz najlepszego z możliwych wyborów.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Możliwość komentowania jest wyłączona.